Tūrinės raidės

( Paskelbta )

Įvairiausių dydžių ir formų tūrinės raidės jau seniai pripažintos patyrusių reklamos gamintojų. Be abejo, tūrinės raidės tai efektyvus išorės ir vidaus reklamos sprendimas. Profesionaliai pagamintos, įvairių spalvų ir formų, tūrinės raidės traukia pėsčiųjų ir vairuotojų dėmesį ne tik diena, bet ir naktį.

Mes siūlome aukštos kokybės tūrinių raidžių gamybos ir montavimo paslaugas. Priekinė raidžių dalis gaminama iš įvairaus storio organinio stiklo ir apklijuojama peršviečiama PVC plėvele. Storas, neperšviečiamas plastikas naudojamos raidės galinės dalies gamyboje. Sukurtos tūrinių raidžių konstrukcijos yra patvarios ir paruoštos ilgalaikiam tarnavimui betkokiomis lauko bei vidaus sąlygomis.

Dažniausiai tūrinės raidės naudoja vienokį ar kitokį apšvietimo šaltinį. Tokios raidės gali būti bet kokios reklamos dizaino pagrindu, vykdant pagrindinę informacinę funkciją. Tūrinės raidės gali būti apšviestos LED moduliais

Tūrinės raidės su aureoliniu pašvietimu – šviesa nukreipiama į tvirtinamą sieną, sukuriant aureolės efektą. Toks elementų apšvietimas išryškina kotūrus, vizualiai atitraukia ženklą nuo fasado, sukuriamas pakibimo ore įspūdis.

Latikana