Automobilių apipavidalinimas
11 Jun

Automobilių apipavidalinimas

Tai viena iš efektyviausių lauko reklamos formų, kurias siūlome savo klientams. Reklaminis automobilių apklijavimas ant įmonės transporto priemonių suteikia sąlyginai nemokamą reklamos plotą, kuris yra žymiai efektyvesnis negu įvairūs lauko skydai ar tentai. Išvaizdžiai apklijuotą automobilį pastebi kur kas daugiau praeivių ir potencialių klientų negu kitas tradicines lauko reklamos formas. Kombinuojant reklaminius užrašus su įmonės logotipais  ar vaizdine informacija,  apklijuoti automobiliai bus dar labiau pastebimi miestų gatvėse.

Galime pasiūlyti ir magnetinius lipdukus, kurie puikiai prilimpa prie automobilio kėbulo ir gali būti nuimami ir uždedami labai greitai. Toks automobilių apipavidalinimas naudojamas tada, kai automobilis ne darbo metu yra eksplotuojamas asmeniniais tikslais. Taip pat magnetiniais lipdukais yra apklijuoti ir daugelis taksi automobilių.

Additional Info

 • Skills Used: Photoshop, PHP 5, CSS3
 • Client: David Bacham
 • Framework Type: Joomla 2.5
 • Project Type: Big project
Read 2405 times Last modified on Thursday, 14 January 2016 18:33
Super User

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem.

Website: bdthemes.com
Login to post comments

Susisiekite su mumis!

Kontaktai

 • Adresas:           Jotvingių g. 15, Kaunas,
  Telefonas:        +370 600 25747
  El. adresas:       info@latikana.lt
 • Rekvizitai

  UAB “LATIKANA”
  Im. k.: 302426902
  Sąjungos a. 8-1, Kaunas, LT-48356
  PVM kodas LT 10000 714 5018