Vitrinų apipavidalinimas, klijavimas
11 Jun

Vitrinų apipavidalinimas, klijavimas

Parduotuvių ar prekybos vietų vitrinos viena iš informacijos pateikimo formų. Jos informuoja apie produktą ar paslaugą, kad tinkamai atliktų savo paskirtį reikalingi reklamos sprendimai. Mes turime didelę patirtį originalių, efektyvių reklaminių sprendimų srityje. Pritaikome reklaminį turinį, formą prie produkto taip išryškindami svarbiausias savybes.
Efektyvi, originali ir pritaikyta prie produkto vitrina atkreipia dėmesį bei atlieka savo paskirtį. Tai geriausias būdas prikaustyti pirkėjų žvilgsnį, informuoti juos apie vykstančias akcijas ir nuolaidas. Naudodami aukštos kokybės plėveles, nuotraukas ir vaizdus spausdindami ecosolventiniais dažais, užtikriname aukščiausią ir ilgalaikę spaudos kokybę. Jums pageidaujant iš išorės apipavidalintas vitrinas galime suderinti su miesto savivaldybe.

Additional Info

 • Skills Used: Wordpress 3.4, Photoshop, jQuery
 • Client: Peterson
 • Framework Type: Wordpress 3.5
 • Project Type: Big project
Read 2256 times Last modified on Thursday, 14 January 2016 19:56
Super User

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem.

Website: bdthemes.com
Login to post comments

Susisiekite su mumis!

Kontaktai

 • Adresas:           Jotvingių g. 15, Kaunas,
  Telefonas:        +370 600 25747
  El. adresas:       info@latikana.lt
 • Rekvizitai

  UAB “LATIKANA”
  Im. k.: 302426902
  Sąjungos a. 8-1, Kaunas, LT-48356
  PVM kodas LT 10000 714 5018