Tūrinės raidės
08 Jun

Tūrinės raidės

Įvairiausių dydžių ir formų tūrinės raidės jau seniai pripažintos patyrusių reklamos gamintojų. Be abejo, tūrinės raidės tai efektyvus išorės ir vidaus reklamos sprendimas. Profesionaliai pagamintos, įvairių spalvų ir formų, tūrinės raidės traukia pėsčiųjų ir vairuotojų dėmesį ne tik diena, bet ir naktį.

Mes siūlome aukštos kokybės tūrinių raidžių gamybos ir montavimo paslaugas. Priekinė raidžių dalis gaminama iš įvairaus storio organinio stiklo ir apklijuojama peršviečiama PVC plėvele. Storas, neperšviečiamas plastikas naudojamos raidės galinės dalies gamyboje. Sukurtos tūrinių raidžių konstrukcijos yra patvarios ir paruoštos ilgalaikiam tarnavimui betkokiomis lauko bei vidaus sąlygomis.

Dažniausiai tūrinės raidės naudoja vienokį ar kitokį apšvietimo šaltinį. Tokios raidės gali būti bet kokios reklamos dizaino pagrindu, vykdant pagrindinę informacinę funkciją. Tūrinės raidės gali būti apšviestos LED moduliais

Tūrinės raidės su aureoliniu pašvietimu - šviesa nukreipiama į tvirtinamą sieną, sukuriant aureolės efektą. Toks elementų apšvietimas išryškina kotūrus, vizualiai atitraukia ženklą nuo fasado, sukuriamas pakibimo ore įspūdis.

Additional Info

 • Skills Used: Wordpress 3.4, PHP 5, xHTML
 • Client: Hasim Amla
 • Framework Type: Wordpress 3.5
 • Project Type: Big project
Read 2336 times Last modified on Thursday, 14 January 2016 19:38
Super User

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem.

Website: bdthemes.com
Login to post comments

Susisiekite su mumis!

Kontaktai

 • Adresas:           Jotvingių g. 15, Kaunas,
  Telefonas:        +370 600 25747
  El. adresas:       info@latikana.lt
 • Rekvizitai

  UAB “LATIKANA”
  Im. k.: 302426902
  Sąjungos a. 8-1, Kaunas, LT-48356
  PVM kodas LT 10000 714 5018